30 / 06 / 2016

DRUTEX PARTNEREM LETNÍHO KUBA CUP ORGANIZOVANÉHO JAKUBEM BŁASZCZYKOWSKÝM.

Letošního ročníku fotbalového turnaje pro děti s názvem Letní Kuba Cup, jenž organizuje Kuba Błaszczykowski, se účastnily až 24 týmy, které tvořilo celkem 144 hráčů. Během turnaje padlo celkem 814 gólů. Akce se konala ve dnech 27.-28. června 2016 v Centru Kubatura v Opoli.

Termín letošního turnaje byl souběžný s Mistrovstvím Evropy ve fotbale ve Francii, během nějž polský tým v čele s Kubou Błaszczykowským slaví historický úspěch. Z tohoto důvodu se týmy účastnící se opolského turnaje rozdělily do 6 skupin, podobně jako tomu bylo i na Euro 2016. Hrály s názvy stejnými, jako jsou názvy národních týmů hrajících na ME (zajímavé je, že ve dvou z šesti skupin bylo konečné pořadí stejné jako na mistrovském turnaji). Ve finále zvítězilo Švédsko a na druhém místě byli Poláci... Umístí se náš tým na stejné pozici i ve Francii?

- Již třetí rok za sebou, tedy od prvního ročníku, jsme partnery této fantastické události organizované Kubou Błaszczykowským, který je zároveň známou tváří značky DRUTEX. Jsme rádi, že se naše spolupráce rozšiřuje i na jiné oblasti a to zvláště věnované dětem. Věříme, že v budoucnosti právě ony budou následovníky dnešních reprezentantů Polska - říká Adam Leik, marketingový ředitel DRUTEX S.A.