29 / 03 / 2018

Drutex partnerom plochodrážneho turnaja „Pozvánka od Zenona Plecha”

Zenon Plech

Dňa 24. marca 2018 sa na plochodrážnom štadióne v Gdansku uskutočnil výnimočný turnaj organizovaný viacnásobným medailistom majstrovstiev Poľska a majstrovstiev sveta – Zenona Plecha. Príležitosťou boli 65. narodeniny majstra a 45. výročie získania bronzovej medaily počas majstrovstiev v Chorzowe.

Zenon Plech sa až osemkrát zúčastnil majstrovstiev sveta v individuálnej jazde na plochej dráhe, kde získal striebornú a bronzovú medailu. V tomto roku je to presne 45 rokov od momentu, keď sa na Sliezskom štadióne v Chorzowe postavil na stupne víťazov. Zenon Plech v snahe pripomenúť si tento významný deň pozval okrem stále aktívnych pretekárov aj svojich dávnych priateľov z dráhy.

Pretekov sa zúčastnilo 16 pretekárov a medzi nimi aj hviezdy „čierneho športu”: Bartosz Zmarzlik - bronzový medailista majstrovstiev sveta v kategórii jednotlivcov a majster sveta s reprezentáciou Poľska za sezónu 2017, ako aj Fredrik Lindgren - účastník cyklu Grand Prix. Okrem toho na pozvánku oslávenca zareagovalo veľké množstvo iných titulovaných pretekárov z poľskej, najlepšej plochodrážnej ligy na svete.

- Firma Drutex je partnerom poľského futbalu už viac ako desať rokov a to na viacerých úrovniach. Taktiež nie je žiadnym tajomstvom, že futbal v našich marketingových aktivitách dominuje. Prečo teda plochá dráha? Magnetom sa pre nás nepochybne stala osobnosť Zenona Plecha, výnimočného, neobyčajne talentovaného pretekára, pre ktorého boli vždy okrem športového zápolenia najdôležitejšie pravidlá fair play. To nás určite spája. Sme preto nesmierne radi, že sme sa mohli zúčastniť oslavy jeho úžasných jubileí – povedal pán Adam Leik, marketingový riaditeľ spoločnosti Drutex.

Účastníci sobotňajšieho turnaja boli rozdelení do štyroch družín symbolizujúcich tímy, v ktorých pretekal Zenon Plech: Stal Gorzów, Hackney Hawks, GKS Wybrzeże Gdańsk a Sheffield Tigers. Tá posledná nakoniec celý sobotňajší turnaj vyhrala.

Zenon Plech Drutex

Pozrite si tiež

DRUTEX so svetovou premiérou
DRUTEX ako jeden z prvých výrobcov na svete predstavil terasový systém IGLO-HS s motorom SIEGENIA Drive axxent LS skrytým v ráme.
Viac
DRUTEX smer Norimberg
DRUTEX tento rok v dňoch 19. - 22. marca opäť zavíta do Nemecka.
Viac
Krvný autobus opäť v DRUTEX
DRUTEX opäť umožňuje zamestnancom darovať krv na mieste, v mobilnom bode, tzv. krvnom autobuse.